Rukometaši RK Sisak gaze sve pred sobom

Rukometaši RK Sisak nastavljaju s vrlo dobrim igrama te su i dalje jedina neporažena momčad 3. HRL središte. U sklopu 8. kola u solidno popunjenoj Brezovici gostovala je momčad Sloge iz Križa.

Držali su gosti utakmicu u neizvjesnosti prvih 15-ak minuta (6-6). Nakon toga domaćin prelazi na igru 7 na 6 i do poluvremena stvara prednost od 6 pogodaka (17-11). Prvih 10-ak minuta drugog poluvremena se igralo gol za gol te su Siščani održavali prednost. Padom koncentracije te slabom realizacijom „zicera“ gosti s 2 vezana gola u 48. minuti dolaze na svega 3 pogotka zaostatka (23-20). U tim trenucima razbranio se Fritz Sabljak pa Siščani opet stvaraju osjetniju prednost i mirno zatvaraju utakmicu s lijepih +8 (32-24).
Uz standardno dobre vratare Novinca i Fritza Sabljaka, kao siguran realizator, istaknuo se najmlađi igrač na terenu 15-ogodišnji Rok Malin sa 7 pogodaka. Standardan doprinos dali su i Žarković, Ražić i Komljenović sa 4, Perković s 3, te Paljuši s 2 pogotka.
Siščani iduća dva kola gostuju kod Metalca 2 u Zagrebu i Mladosti 09 u Samoboru, a onda u Brezovicu u vikendu 24./25.11. u derbiju kola dolazi momčad Rudara. Nakon 8 odigranih utakmica Siščani su ostvarili 6 pobjeda i 2 neriješena ishoda te su trenutno sa 14 bodova na diobi 1. mjesta uz momčad Rudara.

U momčadi trenera Domagoja Orlića igrali su: Novinc, Malin 7, Komljenović 4, Žabčić 1, Domitrović, Hrgarek 1, Šuštić, Prišek 4 (1), Paljuši 2, Devčić, Ražić 4, Žarković 4, Fritz Sabljak 1, Perković 3, Gnjatić 1.

Uz neporažene seniore, nakon 5 odigranih utakmica u jedinstvenoj 1. hrvatskoj kadetskoj ligi i dalje su neporaženi kadeti RK Sisak, igrači rođeni 2002. i mlađe. U sklopu 2. kruga, igranog u Kutini, mladi Siščani su nadigrali RK Bjelovar rezultatom 33-25 te RK Viroviticu rezultatom 27-16.

U prvoj državnoj ligi, koja broji najboljih 24 momčadi, Siščani su s maksimalnih 10 bodova na diobi 1. mjesta s aktualnim prvacima i viceprvacima Hrvatske Dugim Selom i PPD Zagrebom.

U momčadi trenera Domagoja Orlića igrali su: Milutinović, Malin 13, Šarić, Perković 4, Beti 3, Dolić, Krličević 2, Gnjatić 9, Komljenović 10, Huremović 3, Hajduk, Ražić 16.
Mladi Siščani će u sklopu 3. kruga 1.HKRL u vikendu 17./18.11. u Sisku ugostiti momčadi MRK Trogir i RK Balić-Metličić.