Ove subote, 21. travnja, na novoj pješačkoj zoni tzv. korzu, Udruženje obrtnika Sisak u suradnji s Obrtničkom komorom Sisačko-moslavačke županije i Društvom obrtnika Sisak, organizira veliki Obrtnički gastro show i Obrtnički sajam. Navedene aktivnosti održat će se u sklopu manifestacije promocije Monografije “180 godina organiziranog obrtništva u Sisku”.

Posjetitelji će moći u vremenskom periodu od 9 do 17 sati pogledati i kušati proizvode članova Udruženja obrtnika iz cijele Hrvatske koji će dočarati okuse i mirise autohtonih delicija svoga zavičaja.

Pozivaju se i obrtnici Udruženja obrtnika Sisak da prezentiraju svoje proizvode i usluge na Obrtničkom sajmu, a za više informacija, potrebno se javiti u tajništvo Udruženja obrtnika Sisak.

Foto:facebook.com/Udruženje-obrtnika-Sisak